REXTON

MyCore StyleLine/StyleLine BT

Kullanışlı lityum-ion şarj edilebilirlik ve taşınabilir şarj ünitesi.

Aktif yaşam tarzınız ve kişisel sitiliniz sadece size özeldir. Rexton StyleLine işitme cihazlarının çağdaş renk kombinleri, zarif boyutu ve kendine özel estetik duruşu ile daha iyi işitmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ve mobil şarj ünitesi ile dört gün boyunca – kablodan prizden bağımsız – mobil olabilmenin özgürlüğüne varabilirsiniz.

Rexton
PAKSES

Mobil Şarj Ünitesi ile Lityum-ion Şarj

Mobil şarj ünitesi ile hızlı ve rahat şarj etme imkanı. Tam şarj ile üç güne kadar kullanım özgürlüğü. Cihazların şarjı dolduğuğunda şarj etme işlemi otomatik olarak durur. Styleline cihazlarınız ünitesinden çıkarıldığında otomatik olarak çalışmaya başlar.

Doğrudan Ses Aktarımı

iPhone ile doğrudan bağlantı. TV ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla Smart Transmitter 2.4 ile bağlantı (Styline BT).

My Voice

Kullanıcıların kendi seslerini en doğal haliyle işitebilmeleri için kullanıcının sesini diğer bütün seslerden ayrı ve farklı şekilde işlemler.

MyCore Özellikleri:

  • My Voice
  • Doğrudan Ses Aktarımı
  • Stereofonik Sinyal İşlemleme
  • Akıllı telefon*, TV ve diğer cihazlarla kolay bağlantı
  • Uzaktan kumanda veya uygulama üzerinden control

 

* Bluetooth özellikli

Rexton
PAKSES

Uyumlu Uygulama ve Aksesuarlar

Use this free, downloadable app to remotely control your hearing aid functions without needing a physical remote or any other gadget.

Rexton App Bluetooth bağlantısıyla hem iPhone hem Android akıllı telefonlar için mevcuttur. Ses yüksekliği, program değişikliği, mikrofon paterni, vb. Tüm ayarlar için ihtiyacınız olan tek uygulamadır. Kullanılan işitme cihazına bağlı olarak Rexton App yapılabilecek her şeyi yapar.

Lityum-ion teknolojisine dayalı kullanışlı, kablosuz şarj sistemi olan bu gizli yardımcı, şık ve kompakt tasarımıyla oldukça etkileyicidir. Kullanıcılar, tek bir tam şarjla (19 saate kadar kullanım süresiyle) ekstra güç kaynağı olmadan dört güne kadar işitmenin keyfini çıkarabilirler. Gerekirse, 30 dakikalık hızlı şarj, beş saatlik kullanım süresi sağlar. Şarj ünitesinin kendisi sadece üç saat içinde tamamen şarj olur.

Çok yönlü bu cihaz, TV’yi MyCore işitme cihazına bağlar ve Dolby Digital ses kalitesiyle doğrudan ses aktarımı yapar.

  • Konuşma esnasında işitme cihazlarına doğrudan ses aktarımı yapabilen mikrofon. Bluetooth® özellikli MyCore cihazlarda eller serbest modunda kullanım imkanı da sunar.
  • Uzaktan kumanda olarak kullanılabilir.
  • Karşılıklı konuşma sırasında diğer kişinin sesini doğrudan işitme cihazlarına aktarmak için mikrofon olarak da kullanılabilir.

  • Küçük, yer kaplamayan, kullanımı kolay uzaktan kumanda.
  • Neredeyse tüm Rexton ürünleri ile kullanılabilir.