A&M

XTM P6 IF CIC

XTM Gümrüklerimiz, hem takdirinizin hem de performansın tadını çıkarabilmeniz için kulağınız için özel olarak üretilmiştir. Ultra gizli CIC‘den tam kabuk ve farklı renklere kadar eksiksiz bir gümrük yelpazesi sunuyoruz. XTM Custom P6, küçük boyutunu korurken geniş bir işitme kaybını kapsar.

En son teknoloji ve tasarım ile bu işitme cihazları, takdir ve kullanım konforu, olağanüstü dinleme memnuniyeti ve gelişmiş konuşma anlayışı sağlar.

A&M
XTM P6 CUSTOM

Ürün Özellikleri

Veri Kaydı
12 Sinyal İşleme Kanalları
4 işitme programıı

Otomatik Yönlü Mikrofonlar

Gürültülü ortamlarda konuşma anlayışı isteyen kullanıcılar için önerilir. Konuşmayı gürültüden ayırt etmeniz gereken zor durumlarda iyileştirmeler sunan otomatik yönlü mikrofonlar özelliğine sahiptir.

Gürültü Yönetimi

A&M işitme cihazları, arka plan gürültüsünün önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacak şekilde donatılmışve kullanıcıya daha iyi konuşma netliği ve daha az istenmeyen parazit sağlar.

Ses Koruyucusu

Voice Ranger, daha kolay bir dinleme deneyimi için arkadaki uzak sesleri korurken hedef hoparlörün daha yüksek ses çıkarmasını sağlar.

Geribildirim Önleyici

A&M işitme cihazı kullanıcıları, daha az
geri bildirim ile daha rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarabilirler . Hızlı geri bildirim önleyici, kulaklarda rahatsız edici ıslıkların önlenmesine yardımcı olur.
A&M
XTM P6 CUSTOM

Aksesuarlar ve Uygulamalar

Aksesuarlarımız size bağlanma rahatlığını getirir ve uygulamalarımız işitme cihazlarınızı hassas ve kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlar.

Smart Key

Nedir ?

Connect ve Remote Uygulamaları

Nedir ?