A&M

XTM P6 IF CIC

XTM IF CIC P6 kulakta neredeyse görünmezdir, bu da takdirin önemli bir faktör olması durumunda onları sizin için ideal cihazlar haline getirir. Farklı boyutlardaki esnek Tıklama Kılıfları ile rahat ve güvenli bir şekilde giyilebilirler.

Bu kulak içi cihazların büyük bir avantajı, ilk seanstan sonra onları yanınıza alabilmeniz ve laboratuvardan özel olarak yapılmış bir kabuk beklemenize gerek olmamasıdır. XTM IF CIC P6, geribildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi kanıtlanmış özelliklerimizi sunar.

A&M
XTM P6 IF CIC

Ürün Özellikleri

Veri Kaydı
12 Sinyal İşleme Kanalları
4 işitme programıı

Otomatik Yönlü Mikrofonlar

Gürültülü ortamlarda konuşma anlayışı isteyen kullanıcılar için önerilir. Konuşmayı gürültüden ayırt etmeniz gereken zor durumlarda iyileştirmeler sunan otomatik yönlü mikrofonlar özelliğine sahiptir.

Gürültü Yönetimi

A&M işitme cihazları, arka plan gürültüsünün önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacak şekilde donatılmışve kullanıcıya daha iyi konuşma netliği ve daha az istenmeyen parazit sağlar.

Ses Koruyucusu

Voice Ranger, daha kolay bir dinleme deneyimi için arkadaki uzak sesleri korurken hedef hoparlörün daha yüksek ses çıkarmasını sağlar.

Geribildirim Önleyici

A&M işitme cihazı kullanıcıları, daha az
geri bildirim ile daha rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarabilirler . Hızlı geri bildirim önleyici, kulaklarda rahatsız edici ıslıkların önlenmesine yardımcı olur.
A&M
XTM P6 IF CIC

Aksesuarlar ve Uygulamalar

Aksesuarlarımız size bağlanma rahatlığını getirir ve uygulamalarımız işitme cihazlarınızı hassas ve kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlar.

Smart Key

Nedir ?

Connect ve Remote Uygulamaları

Nedir ?