A&M

XTM P6 XP

XTM XP P6, ciddi ila derin işitme kaybı olan insanlar için ideal bir çözümdür: En çok ihtiyaç duyanlara daha fazla konuşma anlayışı, ses kalitesi ve kullanım konforu sunar. Geri besleme önleme ve gürültü yönetimi gibi gelişmiş teknoloji ile XTM XP P6, kullanıcıların dünyalarına bağlı kalmak için ihtiyaç duydukları işlevleri ve amplifikasyonu sağlar.

A&M
XTM P6 XP

Ürün Özellikleri

Veri Kaydı
12 Sinyal İşleme Kanalları
4 işitme programı

Otomatik Yönlü Mikrofonlar

Gürültülü ortamlarda konuşma anlayışı isteyen kullanıcılar için önerilir. Konuşmayı gürültüden ayırt etmeniz gereken zor durumlarda iyileştirmeler sunan otomatik yönlü mikrofonlar özelliğine sahiptir.

Gürültü Yönetimi

A&M işitme cihazları, arka plan gürültüsünün önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacak şekilde donatılmışve kullanıcıya daha iyi konuşma netliği ve daha az istenmeyen parazit sağlar.

Ses Koruyucusu

Voice Ranger, daha kolay bir dinleme deneyimi için arkadaki uzak sesleri korurken hedef hoparlörün daha yüksek ses çıkarmasını sağlar.

Geribildirim Önleyici

A&M işitme cihazı kullanıcıları, daha az
geri bildirim ile daha rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarabilirler . Hızlı geri bildirim önleyici, kulaklarda rahatsız edici ıslıkların önlenmesine yardımcı olur.
A&M
XTM P6 XP

Aksesuarlar ve Uygulamalar

Aksesuarlarımız size bağlanma rahatlığını getirir ve uygulamalarımız işitme cihazlarınızı hassas ve kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlar.

Smart Key

Nedir ?

Connect ve Remote Uygulamaları

Nedir ?