A&M

XTM P8 IF CIC

XTM IF CIC kulakta neredeyse görünmezdir, bu da takdir yetkisi önemli bir faktörse onları sizin için ideal cihazlar haline getirir. Farklı boyutlardaki esnek Tıklama Kılıfları ile rahat ve güvenli bir şekilde giyilebilirler.

Bu kulak içi cihazların büyük bir avantajı, ilk seanstan sonra onları yanınıza alabilmeniz ve laboratuvardan özel olarak yapılmış bir kabuk beklemenize gerek olmamasıdır. XTM IF CIC, geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi kanıtlanmış özelliklerimizi sunar.

A&M
XTM P8 IF CIC

Ürün Özellikleri

Bant Genişliği Sıkıştırma
Akıllı Otomatik İklimlendirme
Veri Kaydı
16 Sinyal İşleme Kanalları
4 işitme programı

Otomatik Yönlü Mikrofonlar

Gürültülü ortamlarda konuşma anlayışı isteyen kullanıcılar için önerilir. Konuşmayı gürültüden ayırt etmeniz gereken zor durumlarda iyileştirmeler sunan otomatik yönlü mikrofonlar özelliğine sahiptir.

Gürültü Yönetimi

A&M işitme cihazları, arka plan gürültüsünün önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacak şekilde donatılmışve kullanıcıya daha iyi konuşma netliği ve daha az istenmeyen parazit sağlar.

Akıllı Bağlantı Uyumluluğu

Smart Connect aracılığıyla işitme cihazlarına Bluetooth bağlantısını etkinleştirebilirsiniz.
Akıllı telefondan veya diğer ses kaynaklarından işitme cihazlarına telefon görüşmeleri ve müzik akışı yapabilirsiniz.

Ses Koruyucusu

Voice Ranger, daha kolay bir dinleme deneyimi için arkadaki uzak sesleri korurken hedef hoparlörün daha yüksek ses çıkarmasını sağlar.

Geribildirim Önleyici

A&M işitme cihazı kullanıcıları, daha az
geri bildirim ile daha rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarabilirler . Hızlı geri bildirim önleyici, kulaklarda rahatsız edici ıslıkların önlenmesine yardımcı olur.

Kablosuz senkronizasyon

İşitme cihazları arasındaki kablosuz senkronizasyon, konuşma partnerinizi daha kolay anlamanızı sağlar.
A&M
XTM P8 IF CIC

Aksesuarlar ve Uygulamalar

Aksesuarlarımız size bağlanma rahatlığını getirir ve uygulamalarımız işitme cihazlarınızı hassas ve kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlar.

Smart Transmitter

Nedir ?

Smart Connect

Nedir ?

Smart Key

Nedir ?

Smart Remote

Nedir ?

Connect ve Remote Uygulamaları

Nedir ?