Skip to main content

Better hearing for everyone

İsmimiz şirket olarak amacımızı tanımlamada önemli bir rol oynuyor

A&M olarak kökenlerimizi, 1900’lü yılların başından beri dünyanın ilk elektrikli işitme cihazı üreticilerinden birine kadar uzanan gururla takip edebiliriz. Kuruluşumuzdan bu yana, güvenilir odyolojik teknolojinin faydalarını işitme kaybı olan herkesin erişebilmesi için çabalıyoruz.

Latince daha iyi işitme anlamına gelen ‘Auditus Melior’ kelimesinin kısaltması olarak yorumladığımız ismimiz, markamızın herkes için daha iyi işitme vaadini yansıtıyor ve hedefimizi sürekli hatırlatıyor. Latince’nin bilim ve tıp dili olarak kullanılması, işitme uzmanlarına hizmet verdikleri kişiler için pratik, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı, odyolojik açıdan kanıtlanmış işitme cihazları sağlama konusundaki kararlılığımızı daha da vurgulamaktadır.

İşitme sorunlarına profesyonelce uygun fiyatlı bir çözüme ihtiyaç duyan kişilerin sayısı artmaya devam ettikçe, kanıtlanmış odyolojik teknolojiyi herkes için erişilebilir hale getirme misyonumuz her zamankinden daha anlamlı hale geldi.

İşitme Cihazları

Ürün portföyümüzde herkese uygun işitme çözümleri bulunmaktadır. Size en uygun olanı bulun.

İşitme ve İşitme Kaybı

Sizde veya sevdiğiniz birinde bir dereceye kadar işitme kaybı varsa yalnız değilsiniz. İşitme cihazları size yardımcı olabilir.