Skip to main content

Be
Brilliant™

Signia Silk X

Dünyanın en küçük işitme cihazlarından biri olan Silk, kimsenin onları taktığınızı fark etmediğini bilmenin güvenini verir. Tüm modeller kulağınızın içine dikkat çekmeden oturur.

Signia Silk X

Silk X, daha önce yalnızca özel yapım muhafazalarda mevcut olan, kulağınıza rahatlık ve güvenli bir uyum düzeyi sağlamak için işitme cihazlarına kolayca takılan, son derece uyarlanabilir yumuşak silikon Click Sleeve’lerle donatılmıştır. Kılıflar çoğu kulak anatomisine ve işitme ihtiyaçlarına uygun 4 farklı boyutta mevcuttur, böylece diğer kulak içi cihazlarda olduğu gibi beklemeniz gerekmez. 

Telefon görüşmeleri ve müzik için mükemmel konumlandırılmış

Kulağın arkasında bulunan işitme cihazlarının aksine Silk X’in mikrofonları, kulak kanalının içindeki sesi alır. Bu, kulak üstü kulaklıklar da dahil olmak üzere alıştığınız şekilde telefon görüşmesi yapmanıza ve müzik dinlemenize olanak tanır. Silk X işitme cihazları, işitme kaybınızı gizli tutmak için neredeyse görünmez, nihai, kullanıma hazır işitme çözümüdür. 

Kişisel destek parmaklarınızın ucunda

Signia’nın TeleCare uzaktan desteği sayesinde akıllı telefonunuzdaki Signia uygulaması aracılığıyla işitme uzmanınızdan doğrudan yardım alabilirsiniz. Her neredeysen. Signia uygulaması veya anahtarlığınızdaki miniPocket aracılığıyla ses seviyesini ve diğer ayarları gizlice kontrol edebilirsiniz. 

Bağlantı ve uygulama kontrolü

Her durumda kristal netliğinde ses

Signia Silk X

Signia Xperience platformunda mevcut olan tek hazır CIC, anında uyum sağlayan ultra küçük boyutta net konuşma anlayışı sunar. Esnek silikon Click Sleeves sayesinde Silk X, mükemmel bir uyum için kulağa güvenli bir şekilde oturur.

Cebinizdeki işitme profesyoneli

Signia app, uzaktan desteğe ihtiyaç duyduğunuzda akıllı telefonunuz aracılığıyla işitme uzmanınızla iletişim kurmanızı sağlar.

Şimdi İndir