Skip to main content

Mükemmel işitme,

minik işitme cihazları

Be Brilliant™ Pure 312 AX

Küçük boyutlarına rağmen Pure 312 AX işitme cihazları, öncü Augmented Xperience işitme teknolojimize sahiptir.

Bu, gürültülü durumlarda bile olağanüstü konuşma netliği sağlar.

Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya katılanların %95’i ezici bir oranda Artırılmış Xperience’den (AX) memnun olduklarını bildirdi. 1

Minik yeni Pure 312 AX işitme cihazlarımızın küçük boyutu, kulaklarınızın arkasına dikkat çekmeden oturacakları anlamına gelir.

Özellikler

Bağlantı ve uygulama kontrolü

Pure 312 AX, Signia Assistant ve TeleCare desteğini içeren Signia uygulamasına bağlanır. Yapay zekayı kullanan Signia Assistant, ayarları değiştirmeniz gerektiğinde size anında destek sunar.

Pure 312 AX işitme cihazları, yaklaşık 4 günlük çalışma süresi sağlayan pillerle çalışır. 2

Performans gösteren reçeteli ses

Pure 312 AX, Android 2 ve iOS cihazları için son teknoloji Bluetooth bağlantısını sunar . Böylece telefon çağrılarınızı, müziğinizi ve TV sesinizi yüksek kaliteli dijital sesle doğrudan küçük işitme cihazlarınıza kolayca aktarabilirsiniz. Pure 312 AX’inizi, Signia Assistant aracılığıyla çığır açan yapay zeka (AI) özelliğine sahip Signia uygulamasına da bağlayabilirsiniz.

AI destekli kişisel ses

Cebinizdeki işitme profesyoneli

Signia app, uzaktan desteğe ihtiyaç duyduğunuzda akıllı telefonunuz aracılığıyla işitme uzmanınızla iletişim kurmanızı sağlar.

Şimdi İndir

Pure 312 AX

Pure 312 AX Pure AX işitme cihazları, telefon görüşmeleriniz için Bluetooth akışı ve hem Android3 hem de iOS cihazlardan müzik çalmanın yanı sıra kulak çınlaması olan hayatınızı daha konforlu hale getirmek için gelişmiş kulak çınlaması tedavileri gibi ihtiyacınız olan tüm yüksek teknoloji özellikleriyle donatılmıştır.