PAKSES
SINCE 2010

Bizi Tanımaya Davet Ediyoruz

‘‘İşitme kaybı yaşayan hastalara daha kaliteli ve iyi bir işitme cihazı sunabilmek için 2010 yılından beri çaba gösteren, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman Odyolog,Odyometrist ve işitme cihazları teknik servis elemanları ile hastalarına daha iyi işitme cihazları verebilmek için üreten ve düşünen bir firma’’ diyebiliriz.

Hizmetlerimizden Bazıları;

• Hastalarımızın işitme kayıplarına mümkün olan en uygun işitme cihazının seçilmesi ve uygulanması,

• Marka ve model gözetmeksizin tüm işitme cihazlarının teknik servis bakım ve onarımları,

• İşitme cihazı,işitme cihazı pili ve İşitme cihazı kalıpları gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin temini,

• İşitme testleri, işitme testinin yorumlanması,çocuklarda İşitme testi,

• İşitme cihazlarının temizlenmesi ve bakımının yapılması,

• Siemens İşitme Cihazları gibi sektörün lider markalarının işitme testine göre fiyatlandırılması,

PAKSES
SINCE 2010

"İşitme Cihazları uygulamasında daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Odyoloji ve işitme cihazındaki gelişmeleri ve tüm işitme cihazı teknolojisindeki yenilikleri yakından takip ederek uzmanlarımıza bu konularda sürekli eğitim ve bilgilendirme yapıyoruz. İşitme cihazı alanında yeni olan ne varsa takip etmeye ve en son teknoloji işitme cihazlarını hastalarımıza sunmaya gayret ve çaba göstermeye çalışıyoruz.

PAKSES
SINCE 2010

"“Satışından sonra bahane YOK...”"

İşitme cihazlarının satışının tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı işitme kayıplı hastanın ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermeye çalışırken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa,İşitme cihazı kullananların sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işitme cihazını sattıktan sonra ”bahaneler” değil ”çözümler” üretiyoruz.

PAKSES
SINCE 2010

"“Hastalarımızı TAKİP EDİYORUZ...”"

Hizmet verdiğiniz işitme kayıplı hastalarımıza her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; işitme cihazı kullanıcısını memnun etmek için mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde hastaların takip edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşitme cihazı verdiğimiz her hastanın ihtiyaçları düzenleniyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.