Skip to main content

Sizin için neyin önemli olduğunu duyun

Signia Deneyimi

Hayatınız yerinde durmuyor. İster dışarıda koşuyor olun, ister bir partide arkadaşlarınızla sohbet ediyor olun, ister sadece evde dinlenin, etkinliklerinizin yüzde 90’ı hareket içeriyor ve çevreniz sürekli değişiyor. Siz hareket ettikçe akustik ortamınız da değişir.

Bu nedenle, evinizin veya arabanızın nispeten sessiz ortamından hareketli bir alışveriş alanı gibi daha yoğun, akustik açıdan daha zorlu bir yere geçtiğinizde işitme, sadece birkaç saniye içinde kolaydan neredeyse imkansız hale gelebilir.

İşitme cihazlarına

ihtiyaçlarınızı anlamaları için yeni

bir anlam kazandırıyoruz

İster neşeli ister ciddi, ister ilham verici ister önemsiz olsun, hayattaki tüm önemli sohbetlere katılmak için konuşmayı her zaman anlamamız gerekir.

Mevcut işitme cihazlarının sorunu, ya doğrudan önünüzde olana ya da genel çevrenize odaklanmaları ve çoğu zaman önemli olan önemli sesleri kaçırmalarıdır. Signia Xperience, bu tavizi vermeyen ilk işitme cihazı platformudur. Her ikisini de aynı anda yapabilir.

Ayrıca, mevcut işitme cihazları kullanıcının hareket halinde olmadığını varsaydığından, yürürken veya koşarken bir konuşmayı takip etmek zordur. Dünyada bir ilk olan Signia Xperience, hareketi dikkate alarak aktif durumlarda da konuşmaları kolayca takip edebilmenizi sağlar.

Artık sizin için önemli olan her şeyi duyabilirsiniz:

Signia Xperience, yeni işitme cihazlarımızın ses işlemesini sağlayan devrim niteliğindeki teknoloji platformumuzun (akıllı çip ve işletim sistemi de diyebiliriz) adıdır. Signia Xperience, gerçekten neyin önemli olduğunu anlamak için işitme cihazlarınızı kişiselleştirir, böylece sizin için önemli olanı her zaman duyabilirsiniz.

Örneğin arkadaşlarla dışarıda yemek yerken Signia Xperience, sohbet ortaklarınızın ve restoranın canlı arka plan müziğinin kristal netliğinde ve mükemmel bir uyum içinde ses çıkarmasını sağlayacaktır. Ve eğer bir garson arkadan yaklaşıp size her şeyin beğeninize uygun olup olmadığını sorarsa, garsonun sesini net bir şekilde anlayabilir, diğer restoran misafirlerinin sesleri ise kafa karışıklığını ve hayal kırıklığını önlemek için arka planda yumuşak bir şekilde kalır.

Artık birinden

söylediklerini tekrar

etmesini istemenize gerek yok

çünkü genel gürültüden ne söylediklerini

anlayamıyorsunuz.

Her şey kulağa doğal geliyor çünkü sesi doğru ses seviyesinde duyuyorsunuz ve her sesin hangi yönden geldiğini anlıyorsunuz. Nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı anlamak için akustik hareket sensörleriyle donatılmış dünyanın ilk işitme cihazları, o kadar doğal bir işitme deneyimi sunar ki sizi kesinlikle harekete geçirir.

Artık yemeğinizi pişirebilir ve sevdiklerinizin sesini arkanızdan duyabilir, mutfağın tüm sesleri havayı doldururken bile sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla parkta yürüyüşe çıkabilir, onları her yönden duyabilir, aynı zamanda ağaçlarda şakıyan kuşların seslerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Signia Xperience ile özgürce hareket edebilir ve önemli olanı mükemmel netlikte duymaya devam edebilirsiniz.

Yeni güncellenen eRüzgar Ekranı özelliği, açık hava etkinliklerinin keyfini çıkarabilmeniz için rüzgar gürültüsünü uzak tutar. Bu arada, geliştirilmiş AX Soundscape Processing, zorlu dinleme durumlarında konuşmayı daha iyi optimize etmek için Kendi Ses İşleme özelliğimizden gelen girdileri kullanarak, durumsal ihtiyaçlarınızı her zamankinden daha kesin bir şekilde anlamak için çalışır.

Hiçbir kelimeyi kaçırmayın

Signia

Augmented Xperience

Gelişmiş sensör teknolojisi, hareket edip etmediğinizi algılar ve hangi işitme durumunda olduğunuzu otomatik olarak algılar. Gün boyunca ilerledikçe her zaman mümkün olan en iyi sesi deneyimlediğinizden emin olun.

Signia AX – Farkı duyun.
Gerçek dünyaya ait bir ses demosu

Signia AX – Otomatik
EchoShield ses demosu

Signia

Augmented Xperience İşitme Cihazları