Skip to main content
Pakses Hearing Aids Company

Philips HearLink: İhtiyaçlarınıza Özel Stiller.

Philips Hearlink’i çevrenize, özel ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre tasarlıyoruz. Her bireyin işitme kaybı derecesi farklı olduğu için farklı modellerimiz mevcut. Sağlam ve güvenilir işitme cihazlarımız ile günlük faaliyetlerinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Sizleri saç ve cilt tonlarınıza uyum sağlayan farklı renk tonlarında işitme cihazlarımızla tanışmaya davet ediyoruz.

Şarjlı Modeller

Pakses

Kulak Arkası Modeller

Pakses

Kulak İçi Modeller

Pakses

Philips Hearing Aids

Çığır açan SoundMap 2 Plus ve SoundTie 2 teknolojisi

Philips HearLink işitme cihazları, gürültülü ortamlarda konuşmayı daha kolay ve net hale getirmek için tasarlanmış SoundMap 2 Plus teknolojisi ile donatılmıştır. Rüzgar gürültüsü, temas gürültüsü ve geçici gürültü dahil olmak üzere çeşitli rahatsız edici sesleri tanımlamak ve azaltmak için SoundProtect özelliği artık sizinle.

SoundTie 2 teknolojisi, kullanıcıların iPhone, iPad, iPod touch ve Android™ cihazlarından müzik, film ve aramaları doğrudan Philips HearLink işitme cihazlarına aktarabilmesi için yeni nesil Bluetooth® Low Energy teknolojisinden faydalanır.

Bu iki teknoloji, kullanıcıların sevdikleriyle ve tüm dünyayla rahatça bağlantı kurmasına ve iletişimde kalmasına olanak tanır.