Skip to main content
Philips Hearlink

Şarj Edilebilir

İşitme Cihazları

Yeni Philips HearLink işitme cihazlarımız şarj edilebilir. Pillerinizi değiştirmek ve atmak zorunda kalmadığınız için hem daha ekonomik bir çözüm sunar hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sizin için daha kolay ve kullanışlı, gezegenimiz için ise daha ekolojik

Philips Hearlink

miniRITE T R

Şarj edilebilir pile sahip miniRITE T R sadece 3 saatte tamamen şarj olur. Hafiften ileri derecede işitme kayıpları için farklı hoparlörlere sahiptir. iPhone®, iPod touch® ve iPad® dahil olmak üzere modern cihazlara doğrudan kablosuz bağlantı gerçekleştiren 2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahip.

Philips HearLink miniRITE T R, tüm gün yeten hızlı şarj sunar

Dahili şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi sayesinde Philips HearLink modern şarj edilebilirlik rahatlığı sunar. Kullanıcılar, akıllı cihazlardan akış da dahil olmak üzere kısa sürede şarj ettikleri cihazların tüm gün keyfini çıkarabilirler.

MiniRITE T R şarj cihazı basitlik ve sağlamlık düşünülerek tasarlanmıştır. Hafif ve gizli bir tasarıma sahiptir. Entegre USB 2.0 bağlantı noktası çeşitli güç kaynaklarından şarj etmeyi mümkün kılar ve seyahat sırasında kullanımı kolaylaştırır.

Kullanımı kolay taşınabilir şarj cihazı

Küçük ve taşıması kolay olan yeni Charger Plus MNR T R şarj cihazı, aktif ve hareketli yaşam tarzını destekler. Entegre dahili pil şarj olduğunda, taşınabilir şarj cihazı HearLink MiniRITE T R işitme cihazlarını tam üç kez şarj edebilir.

Philips HearLink işitme cihazınızı satın alabileceğiniz işitme merkezlerinden taşınabilir şarj cihazını da satın alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Yapay Zeka Teknolojisi

Yapay zeka destekli ses teknolojisi şimdi yeni SoundProtect özelliği ile geçici gürültü, rüzgar ve temas gürültüsü dahil olmak üzere çeşitli istenmeyen veya rahatsız edici sesleri hızlı bir şekilde algılayabilir ve azaltabilir.

Gürültü Azaltma

Gürültü Kontrolü özelliği arka plan gürültüsünü azaltır, gürültülü ve kalabalık ortamlarda konuşmayı net ve kolay bir şekilde duymayı sağlar.

HiFi Müzik ve Konuşma Netleştirici

Yeni SoundMap 2 Plus teknolojisi, gürültülü ortamlarda seslerin netliğini ve duyulabilirliğini artırır. Ayrıca Philips HearLink işitme cihazları, HiFi Müzik ile sadece konuşmaları değil, müzikteki çeşitli sesleri de işitebilmeyi sağlar. HiFi Müzik, ses seviyesini yükseltmek için müzik vuruşlarını güçlendirir.

Feedback Yönetimi

Bir konserde feedback işitmiş olabilirsiniz. feedback, işitme cihazlarında olduğu gibi bir mikrofon ve bir hoparlör birbirine yakın olduğunda ortaya çıkabilen tiz ıslık sesidir. Bu özellik ise ses kalitesini korumak için bu feedback riskini en aza indirir.

Hands-Free İletişim

Hands-free ile iPhone, iPod ve iPad'inizden Philips HearLink işitme cihazınıza ses aktarabilir, çağrıları doğrudan bağlayabilirsiniz. İşitme cihazınızdaki düğmeye basarak iPhone veya iPad'deki aramaları yanıtlayabilir, sonlandırabilir veya reddedebilirsiniz. Arabadayken veya eller doluyken harika bir çözüm.

Bağlanabilirlik

Philips HearLink işitme cihazları Made for iPhone® özelliğine sahiptir ayrıca iPad Pro®, iPad Air®, iPad®, iPad® mini ve iPod® touch için uyumludur. İşitme cihazlarınızı bir aksesuar olmadan doğrudan akıllı telefonunuza veya başka bir cihaza bağlayabilirsiniz, böylece ses akışı yapabilir, telefon aramalarını yanıtlayabilir, cihaz ayarlarınızı yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Renginizi seçin ve ihtiyacınız olanı alın

MiniRITE T R işitme cihazı, cildinize veya saç renginize uygun renk seçenekleri mevcuttur.

Philips HearLink işitme cihazları ile dünyaya bağlanın

SoundTie 2 teknolojisi, kullanıcıların sevdikleriyle ve tüm dünyayla rahatça bağlantı kurmasını ve kolayca iletişimde kalmasını sağlar. Kullanıcılar yeni Bluetooth® düşük enerji teknolojisini kullanarak iPhone, iPad, iPod touch ve Android™ cihazlarından müzik, film ve aramaları doğrudan Philips HearLink işitme cihazlarına aktarabilir.

Yeni  HearLink 2 

uygulaması

Uzaktan Kumanda

İşitme cihazınızın ses seviyesini ve programlarını değiştirmek için uzaktan kumanda.

Cihazımı Bul

İşitme cihazlarınızı kaybetme ihtimalinize karşı işitme cihazlarımı bul işlevi.

Yayın Ekolayzırı

Müzik sesini ayarlamak için yayın ekolayzırı.

Uzaktan Fitting

İşitme uzmanınızla bağlantı kurmak ve işitme cihazlarınızın genel ve ince ayarlarını yaptırmak için remote fitting.